Sıkça Sorulan Sorular

Nevresim takımı alırken elbette tasarımlar cezbedici olabilir fakat ilk olarak dikkat etmeniz gereken kumaş dokusunun kalitesidir. Kumaş dokusu ile verilen bilgilere dikkat etmelisiniz, kumaşta kullanılan hammaddenin oranlarına dikkat etmelisiniz. Maxhomen olarak bizler her zaman en kaliteli kumaşı tercih ediyoruz. Elbette yorganınız ölçüşü ile nevresim takımı ölçüsü eşit olmalıdır. Kumaşımız ile ilgili detaylar ise şu şekildedir: iplik sayısı: 82 tel / cm2 olup, özel koleksiyonumuzda 82 ip / cm2’dir. Kaliteli dokuma sayesinde sizlere yumuşak bir nevresim takımı deneyimi sunabiliyoruz. Konforu en üst düzeyde yaşıyorsunuz.

 

Yorgan ve nevresim takımı boyutu ayarlarken dikkat etmeniz gereken nokta ise şudur: Sahip olduğunuz yorgan tek kişilik, çift kişilik veya battal boy olabilir. Yorgan takımınızın ölçüsü hakkında bilgi sahibiyseniz nevresim takımınızı da aynı ölçüde almak zorundasınız. Bu sayede kusursuz bir şekilde kullanım avantajını yakalarsınız.

Yatak odası ambiyansınıza uygun en özel tasarımları sizlere sunuyoruz. Sportif, vintage, modern çift kişilik nevresim takımları ile yatak odanızı yeni bir görünüme kavuşturun. Renklerin gücüyle daha büyülü bir atmosfer oluşturun. Bildiğiniz üzere renkler, simgesel olarak farklı anlamları üzerinde taşır. Asla seçimlerimizi rastlantısal olarak yapmayız altında yatan psikolojik nedenler bulunur ve her şey karakterinizle bağ halindedir. Yüksek zevklere sahip müşterilerimiz için oluşturduğumuz özel kombinasyonlar, aykırı, hoş tasarımlar sayesinde daha güzel bir yatak odası görünümünü oluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Sıcak havalarda, soğuk havalarda her daim rahat etmenizi sağlayacak en özel ürünler, uygun fiyatlardan sizlerle.

Her müşterimizin karakteri ve ruh hali birbirinden farklıdır. Kimisi deli dolu bir hayatın peşindeyken, kimisi sadeliği, sadelikten gelen güzelliği seviyor. Üretimimizi bu kriterleri dikkatte alarak gerçekleştiriyoruz. Deli dolu yaşamayı seven müşterilerimiz için canlı renklerde ürünler üretiyor. Sadeliği, sadelikten gelen asaleti tercih eden müşterilerimiz için soğuk ve düz renkleri tercih ediyoruz. Elbette müşterilerimizin karakteri ya da ruh hali nasıl olursa olsun her biri kaliteyi, uzun ömürlü kullanımı ve konforu arıyorlar. Maxhomen olarak biz tüm bu standartları en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeyin ürünlerimizi inceleyerek, sizleri yansıttığını düşündüğünüz ürünü uygun fiyatlardan sipariş edin. Yatak odanızda dekorasyonu yakalamanı zamanı geldi.

Dekorasyon, dizayn en ufak parçaların uyumlu bir şekilde bir araya getirilmesinde oluşan iç yapıda ki güzelliğin biçimidir. Herhangi bir parçanın eksikliği ya da yanlış seçimi tüm dekorasyonun kötü gözükmesine sebep olabilir. Dekorda mükemmeli kovalayan her müşterimiz gibi bizler ürünlerimizi üretirken doğru renk algısına fazlasıyla özen gösteriyoruz. Bu yüzden ürettiğimiz ürünler modern, Retro, klasik ve rustik dekorasyon ile tam uyum içinde olabiliyor. Elbette sadece görünüm iyi bir nevresim takımı için yeterli değildir. Bizler ürünlerimizde hammadde kalitesine oldukça önem gösteriyoruz. Bu sayede Maxhomen orijinal serileri yumuşak dokusu, kaliteli yapısıyla uzun süreli kullanım avantajı sağlıyor. Konforu ve rahatlığı da beraberinde getiriyor. Tüm bunlara ek olarak renk solması gibi durumlara maruz kalmıyor aynı zamanda ürünlerimiz asla deforme olmuyor.

Çift kişilik nevresim takımı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise yorganınız ölçüleri ile nevresim takımınızın ölçülerinin uyumlu olmasıdır. Çift kişilik nevresim takımı ölçülerimiz; Çarşaf: 240 x 260 cm, yastık kılıfı: 60 x 80 cm ve nevresim: 200 x 220’dir. Standart ölçüler sayesinde yorganınız ile tam uyum sağlar. Konforlu ve rahat kullanımın önü açılır. Nevresim takımlarımızın paket içeriği ise şu şekildedir: çarşaf, iki adet yastık kılıfı, nevresim. Maxhomen sizlere özgün tasarımları ile yatak odalarınızı aydınlatmaya devam ediyor.

Nevresim takımları için kumaş kalitesi olmazsa olmaz bir mekanizmadır. Her gece, her gün kullanacağınız için kumaşın vücut ısı dengesini sağlaması ve konforlu olması gerekmektedir. Bizler bunun için ürünlerimizde %100 pamuk ve saten kumaşı tercih ediyoruz. Bu sayede uyku kaliteniz artıyor ve vücut ısı dengeniz korunuyor. Aynı zamanda neme karşı korunmuş oluyorsunuz. Dekorasyon harikası çift kişilik nevresim takımları arasından hangisini seçerseniz seçin, aynı kalite ölçüsü ve aynı verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizler için özel ürettiğimiz, konsept ürünleri incelemeye başlayın. Seçiminizi yaptıktan sonra kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın. Herhangi yeni bir ürün, kampanya ve çekiliş olduğunda anında haberdar olabilirsiniz.

Değişiklik yapmanın vakit gelmedi mi? Uzun zamandır belki de yatak odanızda bir yenilik yapmıyorsunuz işte sizlere özel fırsat, özel ürünler. İnceleyeceğiniz her bir ürün, kusursuz bir düzenle ortaya çıkmıştır. Her biri yatak odasını daha parlak, daha güzel hale getirecek. Şimdi değişikliği başlatan yatak odanızı, yeni bir görünüme kavuşturun. Uzun zamandır çalışıyorsunuz, şimdi ufak bir ara verip evinizi güzelleştirmenin zamanı. Maxhomen’in sizler için sunduğu fırsatlardan yararlanarak, yüksek kalite standartlarına uygun olan, sektöre yön veren ürünlerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hadi fırsatlar sizi bekliyor, fırsatlardan yararlanarak evinizi güzelleştirin.

Maxhomen üzerinden satın aldığınız nevresim takımları sizlere uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Solma, deformeye uğrama gibi sorunlarla uğraşmazsınız uzunca bir süre satın aldığınız ilk gün ki güzelliğin keyfini çıkartırsınız. Daha uzun ömürlü kullanım için ekibimiz şunları öneriyor:

Sahip olduğunuz nevresim takımlarınızı 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Maxhomen nevresim takımlarında beyazlatıcı kullanmayınız.

Maxhomen nevresim takımlarında makine kurutma sistemi kullanmazsa ürünün ömrü daha uzun ömürlü olacaktır.

Nevresim takımlarınızı ütülerken, ütünüzün düşük sıcaklıkta olmasına özen gösterin.

Bu dört kural urun ömrünü oldukça uzun bir süre artırır. Bizler en hesaplı fiyatlardan, en kaliteli ve en uzun ömürleri sizlere sunuyoruz. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden özel tasarımlarınız arasından en çok hoşunuza gideni seçin. Uygun fiyat avantajlarından hızlı bir şekilde sipariş verin.

Yükleniyor...